احراز هویت KYC

راهنمای احراز هویت

سوالات متداول

مشاهده فیلم شرایط فروش و اطلاعات کامل

لطفاً به دقت شرایط مذکور در صفحه هر محصول را به دقت مطالعه نموده و 🔗فیلم آموزشی را مشاهده نمایید چراکه تمام اطلاعات ذکر گردیده و نهایتاً درصورت مطالعه موارد فوق الذکر و داشتن سوال یا نیاز به مشاوره ، از چت آنلاین سایت در گوشه سمت راست و یا 🔗لینک اینجا می توانید از مشاوره و راهنمایی تیم مشاوران ارمغان بهره مند گردید.

آیا قیمت های نقدی خودرو و دیگر وسایل نقلیه قیمت روز بازار و همگی صفر مدل 1403 است ؟

قیمت هر خودرو برای فول آپشن ترین مدل موجود در بازار می باشد بعنوان مثال خودرو پژو 207 دارای مدل های مختلف و اختلاف قیمت چند صدمیلیونی می باشد و ملاک شما نمی تواند ارزان ترین مدل آن باشد . و قیمت ها به روز می باشد مگر در مواردی خاص که بازار دچار التهاب هیجانی و زودگذر چند روزه باشد. البته درصورت کاهش و افت قیمت در هنگام تحویل ملاک ، قیمت بازار در روز تحویل بوده و چنانچه قیمت ها افزایش یافت ملاک قیمت ، مبلغ زمان ثبت سفارش می باشد. و برای خودرهای صفر که در سال 1403 تولید نمی گردد و صفر/خشک 1402 می باشند ، در سند که در رهن می باشد قید می گردد که صفر و تحویل 1403می باشد و اولین پلاک به نام خریدار صادر می گردد.

شرایط لازم و نوع ضمانت نامه جهت "خرید اقساطی" انواع وسایل نقلیه چیست ؟

!!! توجه : کلیّه وسایل حمل و نقل مجهز به ردیاب (جی پی اس/GPS) پیشرفته سیمکارت دار و دزدگیر ماهواره ای بصورت مخفی بوده و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را دارا بوده و هرگونه اعمال تغییر در آن منجر به خاموشی وسیله و توقیف آن می شود.
موارد 11 گانه ضمانت و موارد تضمین (هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11گانه تضمین در زیر یا اعتبارسنجی از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد و تمام موارد ذیل توسط پشتیبانی و کارشناسان انجام می پذیرد ) : 
1) سند به نام شما امّا در رهن بوده و قابل فروش و نقل و انتقال نمی باشد.حتی بصورت وکالتی و محضری! تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.
2) اخذ سفته از متقاضی به ارزش کل تسهیلات/کل اقساط
3) صدور بیمه نامه " بیمه اعتباری " توسط ارمغان جهت تحت پوشش قرار گرفتن و تضمین بازپرداخت مطالبات از وام گیرندگان یا خریداران محصولات فروش اقساطی و لیزینگ
4) صدور بیمه نامه برای " خودرو " ، " موتورسیکلت " و "بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و عمرانی" شامل ( الف- سرقت ب- آتش سوزی ،صاعقه ، انفجار ج- زلزله ،زلزله دریائی،آتشفشان د- خرابکاری واخلال غیر گروهی ه - تگرگ ، یخ زدگی ، یخ شناور و- عدم مهارت ، اجرا با کیفیت نازل ض- سقوط ، تصادم ، تصادف، واژگونی ح- غفلت ، سهل انگاری ، خطای غیرعمد ط - سیل ، آب گرفتگی ، امواج دریا یا صونامی ی - باران ، برف ، بهمن ، طوفان ، گردباد ، تند باد ل- رانش زمین ،نشست زمین ، لغزش زمین ، ریزش کوه یا صخره ظ - خسارت‌های ناشی از کاربرد آب یا اقدامات جهت اطفای حریق)
5) ردیاب جی پی اس سیمکارتی و ماهواره ای دارای دزدگیر با قابلیت متوقف سازی برای کلیه محصولات نصب میگردد
6) تاییدیه اقامتگاه توسط ارمغان از GNAF دریافت میگردد
7) احراز هویت و استعلام کامل مدارک
8) اخذ نمونه امضاء و اثر انگشت دیجیتال محضری از متقاضی 
9) فعالسازی گواهی امضاء الکترونیک  سخت افرازی /OTP  usb همراه wallet( اختصاصی ارمغان )
10) اخذ تعهدنامه محضری متقاضی منوط بر اینکه : یارانه ، سهام ، کلیه حساب های بانکی و اموال منقول / غیر منقول متقاضی جهت پشتوانه پرداخت اقساط بوده و اگر اقساط بیش از 2 بار تاخیر در پرداخت داشته و در مرحله سوم پرداخت انجام نگردد ، حکم توقیف وسیله نقلیه صادر شده و درصورت عدم توانایی در بازپرداخت اقساط ، از محل دارایی های فوق الذکر مبلغ اقساط دریافت می گردد و نیز درصورت عدم امکان وصول از محل دارایی های فوق به هر دلیل ( نداشتن دارایی و یا ملزوم بودن دارایی برای امرار معاش و محل اسکان خانواده ) و یا به دلایل :  وقوع حوادث و شرایط فورس ماژور یا قوه قهریه ، بیماری و معلولیت ، فوت ، از محل بیمه های صادر شده جبران خسران می گردد.
11) همراهی و همکاری با نماینده/کارشناسان و وکلای ارمغان جهت عملیات موارد فوق الذکر و تصدیق/تایید مدارک احراز هویت در زمان مراجعه به مکان خریدار یا هنگام تحویل ، جهت جلوگیری از خرید با هویت جعلی یا مدارک دیگر افراد ، بدیهی است در صورت مغایرت مدارک فرد خاطی به مراجع قانونی معرفی میگردد.

شرایط لازم برای اخذ وام چیست ؟

هریک از طرح های وام برای گروه خاصی از اقشار بوده که توضیحات کامل در صفحه هر طرح به صورت دقیق شرح داده شده و جهت ضمانت مهم ترین آیتم ها : اخذ سفته + تعهدنامه محضری + احراز هویت می باشد.

آیا شرایط ضمانت دقیقاً موارد ذکر شده است و بعداً مدارک اضافی درخواست نمیگردد؟

هیچگونه مدرک اضافی درخواست نخواهد شد و کاملاً طبق شرایط مذکور در صفحه توضیحات هر محصول عمل میگردد. و هیچگونه اعتبارسنجی نیاز نمی باشد.

درصد سود ( بهره ) جهت خرید اقساطی چقدر است ؟

درصد سود برای خرید اقساطی در روش پرداخت با کارت بانکی 22% واقعی و در روش پرداخت با رمز ارز 18% واقعی می باشد ، بطوریکه اکثر شرکت های لندتک یا فروش اقساطی و حتی برخی بانک ها ! ادعای درصد سود پائین تری دارند که کاملاً کذب و به نوعی فریب مشتریان می باشد چراکه 🔗طبق فرمول بانک مرکزی (🔗لینک اینجا) با محاسبه سود ، ادعای واهی ایشان آشکار میشود که بهره دریافتی و واقعی بعضاً 60 تا 70 درصد می باشد. برای محاسبه سود و اقساط طبق فرمول بانک مرکزی می توانید به این 🔗لینک مراجعه نمائید تا خود صحت و سقم این ادعاهای کذب را متوجه گردید.

من هیچگونه ضامن و چک بانکی ندارم آیا امکان سفارش/خرید دارم؟

بله ، جهت ضمانت "خرید اقساطی" طبق شرایط مندرج در بخش "توضیحات جامع" هر محصول ،  خود فرد ضامن محسوب می گردد و تنها بایستی شرایط لازم ذکر شده در توضیحات محصول را دارا باشید.

من وام از بانک های دیگر داشته و چک برگشتی دارم آیا باید قبل ازسفارش/خرید آنها را تسویه نمایم؟

خیر . کافیست شرایط مندرج در "توضیحات جامع" طرح مورد نظر را داشته باشید ، توصیه میشود شرایط لازم وتوضیحات هر طرح را به دقت و کامل مطالعه نمایید.

آیا امکان ثبت سفارش و خرید چند فقره وسیله نقلیه برای یک شخص وجود دارد ؟

خیر . هر شخص حقیقی تنها امکان خرید یک فقره را داشته و نه بیشتر !
و فقط برای خریداران تراکتور امکان خرید هر یک از ادوات کشاورزی یا همه ادوات وجود دارد.

آیا امکان ثبت نام وام و خرید اقساطی وسایل حمل و نقل بطور همزمان برای یک شخص وجود دارد؟

بله . فرد متقاضی درصورت داشتن شرایط در توضیحات طرح وام ، امکان ثبت نام وام و خرید اقساطی را دارد ، چراکه در خرید اقساطی سند در رهن بوده و نیازی به صامن وجود ندارد.

زمان تحویل چه مدت می باشد؟

" پروسه تحویل" فوراً پس از پرداخت مبلغ اولیّه ، در همان روز آغاز و عملیاتی میگردد و تحویل در مکان خریدار توسط نماینده ارمغان می باشد

"پروسه تحویل 11 گانه" شامل موارد زیر جهت اخذ موارد 11گانه تضمین و ضمانت می باشد : 

1: ارسال/بارگذاری مدارک هویتی و فیلم و عکس احراز هویت کامل و KYC

2: صدور بیمه نامه ها

3: اخذ تعهدنامه محضری 

4: اخذ امضای دیجیتال 

5: اخذ گواهی امضاء و اثر انگشت محضری از دفاتر اسناد رسمی

6:  دریافت سفته

7: فعالسازی گواهی امضاء  دیجیتال/OTP توکن سخت افرازی USB اختصاصی دارای کیف پول دیجیتال(Digital Wallet)  و اختصاصی ارمغان جهت ورود به "پرتال اقساط" 

8: فعالسازی ، نصب و راه اندازی ردیاب (جی پی اس/GPS) سیمکارتی دارای دزدگیر ماهواره ای با رجیستر سیمکارت دیتای بنام 

9: تاییدیه آدرسGNAF توسط پست ج.ا.ا  جهت احراز اقامتگاه قانونی

10: امور تنظیم سند و و قرار گرفتن در رهن/عدم امکان انتقا و فروش 

11: استعلام سامانه هدا از ثبت احوال ،سامانه شاهکار ،کد شهاب و تطابق با دولت الکترونیک - همچنین استعلام بهمراه بازدید و بازرسی حضوری موارد فوق الذکر توسط نمایندگان یا کارشناسان/وکلای ارمغان

*** تمام موارد فوق الذکر توسط پشتیبانی و راهنمایی کارشناسان انجام می پذیرد و نیازی به علم خریداران برای اجرای موارد فوق نمی باشد*

*افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و  سازمان بهزیستی و مشمولان یارانه معیشتی در اولویت و دارای شرایط ویژه با  سود بازپرداخت پایین تری (21%) می باشند.

*متقاضی بایستی عضو هیچگونه حزب سیاسی مخالف نظام جمهوری  اسلامی ایران و فرقه های مذهبی انحرافی نباشد. مقیّد بودن به دین مبین  اسلام ( به استثناء ارامنه و مسیحیان محترم ) و اعتقاد به نظام جمهوری  اسلامی ایران از الزامات ثبت سفارش برای فرد متقاضی می باشد.

*امکان انصراف از سفارش و تسویه یا تقسیط کمتر از 6 ماه وجود نداشته و همچنین امکان خرید نقدی وجود نداشته چراکه نوع فعالیت گروه ارمغان از نوع  لِندتِک و فروش اقساطی / لیزینگ می باشد.

*همچنین ثبت سفارش جهت خرید اقساطی به منزله قبول تمامی شرایط مندرج در صفحه هر محصول می باشد و متقاضی ملزم به همکاری با نمایندگان یا کارشناسان / وکلای ارمغان در جهت ارائه مدارک جهت تکمیل موارد 11گانه تضمین مندرج در جدول شرح محصول و سفارش خود می باشد ، و لازم به ذکر بوده هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد. در غیر اینصورت طی مهلت 4 ماهه درصورت عدم همکاری از طرف ایشان ، سفارش باطل و هزینه عودت نمیگردد.

*در پروسه تحویل و مرحله احراز هویت یا زمان تحویل توسط نماینده درصورتی که مشخص گردد فردی هویت و مدارک خود را در اختیار دیگری قرارداده یا هویت بصورت غیرقانونی و اجاره ای می باشد ، وی به مراجع قانونی معرفی خواهد شد ، تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد. 

*مطابق با طی زمان تکمیل پروسه 11گانه فوق الذکر ، بر اساس " اولویت " از لحظه ثبت سفارش و پرداخت هزینه مبلغ اولیه ، تحویل در محل خریدار توسط نماینده ارمغان حداقل 4 الی 6 ماهه بوده و در تمام این مدت متقاضی بایستی تمام مدارک خواسته شده مذکور در موارد 11گانه تضمین به پشتیبانی ارائه نماید ضمناً هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد.

چرا جهت ثبت سفارش/خرید مبلغ اولیه دریافت می شود؟ آیا امکان دارد مبلغ اولیه را پرداخت نکنم؟

لِندتِک ارمغان هیچگونه کارمزد یا پیش پرداختی دریافت نمی کند ، اما فردی که متقاضی وام یا خرید وسایل حمل و نقل می باشد بایستی ایشان هزینه موارد ذکر شده در زیر را پرداخت نماید تا ارمغان مراحل و پروسه تحویل را آغار نماید ، و تنها به دلیل اینکه متقاضی یا شخصی بدون احراز هویت/اقامتگاه و بدون ارائه سفته و تعهدنامه محضری و عدم پرداخت مبلغ اولیه بابت موارد 11گانه تضمین ، هوس ثبتِ سفارش کرده ، امکان اینکه گروه ارمغان هزینه نموده و زمان و انرژی نماینده/وکلا و پرسنل خود را صرف ایشان نماید وجود ندارد ، اگرچنین فردی انتظار دارد هزینه های تضمین11گانه + ایاب و ذهاب نماینده و وکلا جهت تحویل را نیز ارمغان داده و در جستجوی ایشان بوده (🐝مثل هاچ زنبور عسل🐝) تا خودرو یا وسیله حمل نقل را تحویلشان دهد  بسیار مضحک میباشد😂😂😂 ، لابد انتظار میرود اقساط شان را نیز ارمغان پرداخت نماید 😳😳😳 ، برای ایشان تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که بگوییم منتظر باش تا بیاد 🤪🤪🤪  . متقاضی بایستی هزینه موارد زیر را پرداخت کرده و در روند احراز هویت و پروسه اداری کمال همکاری را با پشتیبانی ، کارشناسان ، نمایندگان و وکلای  ارمغان انجام داده تا تحویل سفارش وی تسریع گردد
!!! مبلغ پرداخت اوّلیه بابت موارد زیر بوده :
1) هزینه سخت افزار دو کاره اختصاصی ارمغان : OTP / توکن گواهی امضاء دیجیتال سخت افرازی با قابلیت کیف پول دیجیتال (Digital Wallet)
2) هزینه GPS / ردیاب سیمکارتی و دزدگیر ماهواره ای (با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور)
3) هزینه صدور انواع بیمه نامه ها مذکور در موارد 11گانه تضمین ( با توجه به نوع و قیمت نقدی وسیله نقلیه ، هزینه آن متغیّر می باشد ، بطوریکه هر اندازه قیمت محصول بالاتر باشد هزینه بیمه ها نیز بیشتر می شود )
4) هزینه سفته ( با توجه به قیمت نقدی محصول ، هزینه آن متغیّر می باشد )
5) هزینه تعریف امضاء دیجیتال و تقسیط در پرتال
6) هزینه احراز هویت کامل
7) هزینه های پست و استعلام ها
8) هزینه های محضر/دفتر اسناد رسمی
9) هزینه سیمکارت دیتا
10) هزینه های نماینده/نمایندگی جهت امور اداری
11) دیگر  موارد زیرساخت مذکور در موارد 11 گانه تضمین/ضمانت


چرا مبلغ اولیه هر یک از محصولات با هم متفاوته ؟

بدلیل اینکه وسایل حمل و نقل قیمت های(قیمت نقدی) متفاوتی دارند و به این علت هزینه های بیمه نامه ها و سفته و دیگر موارد زیر ساخت تامین و تحویل بالاتر رفته ، متعاقباً مبلغ و هزینه اولیّه سفارش/خرید نیز به تبع آن بیشتر می شود

چرا در روش پرداخت با "کارت بانکی" و "ارزدیجیتال" هم مبلغ اولیّه و هم تعداد/مبلغ اقساط محصول متفاوته؟

در روش پرداخت با کارت های بانکی شتاب و از طریق درگاه بانک مرکزی ، مطابق قانون شامل 10% مالیات بر ارزش افزوده در مبلغ اولیه و اقساط می باشد و نیز بهره/سود 22% می باشد ، اما در روش پرداخت توسط درگاه ارزدیجیتال تتر ، بدون مالیات و با بهره/سود 18% می باشد ، بدلیل اینکه برخی از اقلام و محصولات سایت وارداتی بوده و با توجه به تحریم های ظالمانه در انتقال بین المللی پول و عدم وجود سوئیفت ، با پرداخت به روش ارزدیجیتال " تتر " علاوه بر عدم آسیب به اقتصاد کشور، با کاهش هزینه های ارمغان ( تا 25%) در انتقال پول و کارمزدها بالا جهت دور زدن تحریم ها ، جهت خرید اقلام وارداتی و خارجی ، مبلغ نهایی مصرف کننده کاهش یافته و متقاضیان پرداخت با روش رمزارز تتر نیز به همین دلیل با بهره/سود پایین تر در مبلغ اقساط و تمام شده و نیز مبلغ اولیه می توانند سفارش خود را ثبت نمایند.

درصورت پرداخت با ارز دیجیتال با افزایش قیمت دلار در آینده ، آیا مبلغ اقساط من هم افزایش می یابد؟

خیر ! به هیچ عنوان ، در هر دو مورد کاهش و افزایش قیمت دلار/تتر مبلغ اقساط کاهش یا افزایش نداشته، بلکه همیشه بصورت ریالی ثابت می باشد. در این طرح بازپرداخت اقساط و هزینه ثبت نام معادل ریالی آن بصورت آنلاین از درگاه رمزارز / ارزدیجیتال پرداخت می گردد ( بطوری که نوسانات قیمت دلار یا رمزارز تتر تغییری در مبلغ اقساط و هزینه ثبت نام شما نداشته و مبلغ اقساط و هزینه ثبت نام را معادل نرخ برابری ریالی آن با تتر در همان روز پرداخت می نمایید و مبلغ اقساط برای 5 سال ثابت می باشد) و با پرداخت به روش ارزدیجیتال "تتر" هم به خود و هم میهنان خود کمک کرده اید تا با دور زدن تحریم های ظالمانه ، محصول خارجی با قیمت ارزان تری به دست همه ایرانیان من الجمله خود شما برسد.

با چه رمز ارزهایی امکان پرداخت وجود دارد ؟

امکان پرداخت با تمامی رمز ارزها و ارزهای دیجیتال وجود داشته اما به جهت سهولت کاربران پرداخت با رمز ارز تتر ارجح می باشد

مبلغ ریالی سفارش را چگونه به رمزارز تتر محاسبه و واریز کنم ؟

شما می توانید از طریق 🔗این لینک با قرار دادن مبلغ ریالی معادل تتر یا هر رمز ارز دیگری را بدست آورید و برای آموزش ویدئویی می توانید به این لینک🔗 مراجعه نمایید .

کدام روش پرداخت برای من مناسب تر است ؟

هر روشی که برای شما آسان تر بوده و احساس راحتی و بهتری دارید برای شما مناسب تر می باشد.  و در سامانه ارمغان هم روش درگاه پرداخت الکترونیک سپهر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به صورت ریالی با کارت بانکی وجود دارد و هم روش درگاه پرداخت ارز دیجیتال تتر

من رمز ارز ندارم ، چگونه میتوانم از مالیات 10% در مبلغ اولیه سفارش و اقساط و 5 قسط نهایی معاف شوم؟

شما می توانید از طریق صرافی های آنلاین اقدام به خرید ارز دیجیتال تتر نموده و به این وسیله پرداخت خود را انجام دهید و درصوتی که با خرید ارز دیجیتال آشنایی ندارید می توانید فیلم آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال تتر  و پرداخت با رمز ارز را از این لینک🔗 مشاهده نمایید.

درصورت تسویه کامل زودتر از موعد اقساط قبل از 5 سال ، سود چگونه محاسبه میگردد؟

در هر زمان بعد از شش ماه (کمتر از 6 ماه این امکان وجود ندارد) امکان تسویه وام و اقساط وجود داشته به این صورت که در سرسید قسط هفتم یا مثلاً بیست و پنجم فردی قصد تسویه داشته باشد ، بهره/سود او نیز 7 ماهه یا 25 ماهه محاسبه شده و تسویه انجام می گردد و برای این منظور و محاسبه سود به تعداد ماه دلخواه می توانید از 🔗حسابگر اقساط و سود طبق فرمول بانک مرکزی ج.ا.ایران🔗 استفاده نمایید.

آیا ممکنه مبلغی را به عنوان پیش پرداخت داده تا مبلغ اقساط کمتر شود؟ چه زمانی باید آنرا پرداخت کنیم؟

بازپرداخت اقساط 5 ساله یا 60 ماهه می باشد و درصورت تمایل این امکان فراهم بوده که اقساط قابل تبدیل به مدت و تعداد کمتر نموده یا درصورت دلخواه پیش پرداخت به هر میزان پرداخت کرده ، آن هم  فقط در زمان و لحظه تحویل محصول یا وسیله نقلیه و در زمان ثبت سفارش  و پیش از تحویل هیچگونه پیش پرداختی بجز هزینه اولیه ثبت نام از متقاضیان دریافت نمی گردد. تا مبلغ اقساط و بهره پرداختی شما کمتر گردد و نیز امکان تسویه در هر زمانی بدون تحمیل هیچگونه هزینه اضافی بصورت آنی فراهم می باشند.
جهت محاسبه مبلغ اقساط به تعداد دلخواه از حسابگر🔗  استفاده نمایید

چگونه سود و تعداد اقساط را به دلخواه خودم را با حسابگر می توانم محاسبه کنم ؟

درصد سود دریافتی در سامانه ارمغان 22% و حداکثر تعداد اقساط 60 ماهه می باشد و شما با قراردادن مبلغ کل محصول و مشخص کردن تعداد اقساط می توانید از این 🔗لینک حسابگر عملیات مورد نظر را انجام دهید.

چگونه رسیدسفارش یا فاکتور رسمی خود را در روش پرداخت رمزارز یا ریالی را دریافت کنم ؟

با ورود به بخش کاربری و پنل ، از قسمت سفارشات ( لینک اینجا🔗 ) با کلیک روی آیکون پرینت و چاپ می توان فاکتور رسمی دارای بارکد و اطلاعات کامل ارمغان همراه با کد اقتصادی را دانلود یا چاپ کرد.

من سوال های بیشتری دارم و نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارم ، چگونه مشاوره بگیرم ؟

درصورت مطالعه کامل :  الف)سولات متداول  ب) مشاهده فیلم های آموزشی  ج) مطالعه توضیحات جامع هر محصول ، نیاز به پرسش یا مشاوره دارید می توانید از چت آنلاین در گوشه سمت راست وبسایت استفاده نمایید. افرادی که با پرداخت مبلغ اولیه ، سفارش خود را تکمیل نموده اند می توانند از بخش کاربری پنل ، قسمت پشتیبانی ( 🔗لینک اینجا) اقدام به ارسال تیکت نمایند.